.....jsem FREE, COOL a IN... prostě nejkrásnější a nejvíc úža holka!

Off topic

Konec? Nikdy!

10. května 2008 v 23:29 | Lkor
Ano, ano... den pravdy nadešel! :-)
Před několika málo hodinami jsem se rozhodl, že budu pokračovat v parodování slečen, které mnozí lidé řadí (někdy se dokonce i samotné slečny do této skupiny řadí sami) do skupiny takzv. "bárbínek". Tentokrát ovšem nebudu parodovat jen je, ale i jiné styly, které mne zrovna napadnou. Navíc sem budu přidávat i různá videa, atd, atd... určitě je na co se těšit.
Mimochodem pozor, prostřednictvím této stránky nechci urážet všechny členy daných skupin... je to zkrátka jen parodie, nic osobního.
S pozdravem Lkor.

Dodatek...

1. prosince 2007 v 14:43 | Lkor
Ahoj lidi!
Sice jsem psal, že tato stránka končí a ani se již nebude přidávat nový článek. Nečekal jsem to, ale přecijen jeden článek přidám. Soutěžím na těchto stránkách a byl bych moc rád, kdybyste pro mě hlasovali (příběh číslo 112) na těchto stránkách.
Děkuju

Konec...

20. listopadu 2007 v 15:55 | Lkor
Po dlouhé době jsme tu zase, bohužel pro Vás možná se špatnou zprávou. Bitter-beauty2.blog.cz končí z důvodu lenosti admin teamu. :-)

Chystám se psát jednu povídku, navíc bych rád zdokonaloval svůj programátorský um. Že by byl na nějaké extra úrovni se totiž říct nedá. Mějte se hezky a snad jste se aspoň trochu pobavili. Tím by se splnil význam těchto stránek.

S pozdravem admin team - Lkor a spol.

Výběrové řízení

25. října 2007 v 14:28 | Lkor, admin a čeledín od virtuální Kačenky - Bárbínky
ŠANCE PRO VÁS!
Zdravím všechny čtenáře těchto stránek...

Oznámení

16. října 2007 v 15:14 | Lkor a Scorpion
Zdravím...
 
 

Reklama